Reinaasile SKI GP3 MM-tiitel ja Üprausile etapilt kolmas koht

19.06.2023

Eile õhtul lõppes Sardiinias jetispordi MM ja GP1 klasside MM-sarja I etapp. Eestlasi oli selle aastal osalemas seitse. Meie sportlaste parimaks tulemuseks sai Mattias Reinaasi SKI GP3 klassis võidetud MM-tiitel. Esimeses sõidus tuli Reinaasil leppida kolmanda kohaga kuid edasi võetud kaks sõiduvõitu andsid kokkuvõttes MM-tiitli. SKI GP2 klassis rikkus tiitlikaitsmise ära kahe võidu kohta viimases sõidus saadud 0 punkti, mis andis punktidega kokku neljanda koha.

SKI GP3 poodium

Jasmiin Üpraus alustas MM-sarja SKI Ladies GP1 klassis kolmanda kohaga. Esimesest sõidust võidu võtnud Üpraus tegi teises sõidus vea ning langes kolmandaks. Kolmandas sõidus said stardieelise konkurendid Jessica Chavanne ja Estelle Poret kes selle ka ära kasutasid Kolmandast sõidust võttis võidu Chavanne ja kindlustas sellega omale MM-sarja etapivõidu. Kõigist sõitudest teise koha noppinud Poret oli kokkuvõttes samuti teine. Üprausi puntid andsid etapilt kokku kolmanda koha.

SKI Ladies GP1 poodium

Mattias Siimann sõitis klassis Runabout GP2 välja neljanda koha ja Runabout GP1 klassis oli kaheksas. Henry Kiisa ja Marek Laanisto lõpetasid Runabout GP4 klassis vastavalt kuuenda ja seitsmendana ning Karl Kesküla oli kokkuvõtte 13. kohal. Marlon Tiik sõitis SKI GP2 klassis välja kuuenda koha. Runabout Ladies GP4 klassis saavutas Annemarie Randla kuuenda koha.

Loe veel Veemoto tegemistest

Eesti jetisõitjad Belgia MV I etapil

18.04.2024

Belgia toimus möödunud pühapäeval Belgia jetisõidu MV I etapp. Võistlus toimus eestlastele juba tuttaval Eau de Heure järvel, kus eelnevalt toimunud mitu IJSBA euroopa tiitlivõistlust. Meie võistlejaid oli stardis kokku kuus.

Loe edasi

Purunenud propeller võttis Arandilt poodiumi võimaluse

31.03.2024

Oma teisel F1 ringrajapaatide võistlusel startinud Eesti sõitjat Stefan Arandit tabas finaalsõidus täielik ebaõnn.

Loe edasi

Arandile sprindisõidust teine koht

30.03.2024

Kuigi start oli nii Arandil, kui tema meeskonnakaaslasel Anderssonil veidi rabe ja kõige paremini sai sellest minema kolmandalt kohalt startinud Poola sõitja Bartek Marszalek, siis lõpptulemuseks vormistasid Team Vietnam sõitjad Andersson ja Arand kohad üks ja kaks.