Mattias Reinaas tuli kahekordseks Belgia meistriks

21.09.2023

Hooaja alguses tegi BNJ meeskond Belgiast Mattias Reinaasile ettepaneku sõita nende ridades kaasa Belgia meistrivõistlustel. Sari koosnes viiest etapist ja igal etapil sõideti kolm sõitu. Lisaks Belgia sõitjatele osalesid sarjas veel külalisvõistlejad Prantsusmaalt, Hollandist ja Inglismaalt.

BNJ meeskonnaga löödi käed ja Mattias osales Belgia meistrivõistlustel klassides PRO-AM Ski 4 Stroke Lites ning EXPERT Ski Stock. Sarjas eduka osalemise eelduseks oli kaasa sõita kõik etapid ja üheks suureks väljakutseks sai koostada selleks toimiv logistiline plaan.

Reinaas Belgia 2

Meistritiitlid olid lahtised kuni viimase etapini - nagu tehnikaspordis oli ka tehnilisi probleeme ja kiiruse võis võtta ka veest jetipumpa sisse ujunud prügi.

PRO-AM Ski 4 Stroke Lite klassis võitis Reinaas viiest etapist neli ja kokku toimunud 15. sõidust võttis võidu 12-nes. Tagades omale 773 punktiga meistritiitli. Hõbedale sõitis ennast kokkuvõttes 705 punktiga Sam Wilson Inglismaalt ja pronksile tuli 634 punktiga Bernie Gueniaule Prantsusmaalt.

EXPERT Ski Stock klassis andsid Reinaasile Belgia meistritiitli kokku kaks etapivõitu ja 10 sõiduvõitu. Teisele kohale tuli Jordy Vandeputte Belgiast ja kolmanda koha saavutas Daan Hoeke Hollandist.

Belgia meistrivõisltustel kaasasõitmine andis hea võimaluse sportlikuks arenguks ning võimaluse arendada tehnikat ja tehnilist lisavarustust.

2024 hooajal koostöö BNJ meeskonnaga jätkub ja planeeritakse kaasa sõita viieetapiline Belgia meistrivõistluste sari.

Reinaas Belgia 3

Loe veel Veemoto tegemistest

Eesti jetisõitjad Belgia MV I etapil

18.04.2024

Belgia toimus möödunud pühapäeval Belgia jetisõidu MV I etapp. Võistlus toimus eestlastele juba tuttaval Eau de Heure järvel, kus eelnevalt toimunud mitu IJSBA euroopa tiitlivõistlust. Meie võistlejaid oli stardis kokku kuus.

Loe edasi

Purunenud propeller võttis Arandilt poodiumi võimaluse

31.03.2024

Oma teisel F1 ringrajapaatide võistlusel startinud Eesti sõitjat Stefan Arandit tabas finaalsõidus täielik ebaõnn.

Loe edasi

Arandile sprindisõidust teine koht

30.03.2024

Kuigi start oli nii Arandil, kui tema meeskonnakaaslasel Anderssonil veidi rabe ja kõige paremini sai sellest minema kolmandalt kohalt startinud Poola sõitja Bartek Marszalek, siis lõpptulemuseks vormistasid Team Vietnam sõitjad Andersson ja Arand kohad üks ja kaks.