Eesti jetisportlased võitsid Soome meistrivõistlustelt hulgaliselt medaleid

21.09.2023

Messilas lõppenud jetispordi Soome meistrivõistlused olid eestlastele edukad. Soome meistrivõistluste sarjas sõideti neli etappi, millest üks oli Soome-Eesti ühisetapp. Lisaks ühisetappidele osalesid meie sportlased aktiivselt ka Soome teistel etappidel ja erinevates klassides võeti kokku lausa 16. medalit. Soome meistritiitleid võideti kaks - Runabout Junior GP4 klassis Katarina Sepa poolt ja SKI GP4 klassis Ander-Hubert Lauri poolt.

Runabout Junior GP4 Soome meister Katarina Sepp

Ski Junior GP klassis tuli Soome meistriks Topi Järvenpää, hõbe kuulus Aksel Rauhansalole ja pronksile tuli Marten Tiik.

Runabout Junior GP4 klassis võeti lausa kolmikvõit. Soome meistriks krooniti Katarina Sepp, hõbedale tuli Arti Mölter ja Pronks kuulus Rihard Leinsalule

Runabout Beginner GP4 klassis läks võit Ellar Kurvitsale, teine oli Elina Levola ja kolmas Raido Notton.

SKI Hobby GP1 klassis tuli meistriks Siiri Salonen, hõbe kuulub Alari Tovstikule ja pronks Harri Virkkunenile.

SKI GP3 klassis kuulus kuldmedal Severi Salonenile, hõbedale sõitis ennast Ander-Hubert Lauri ja pronksile Rami Koivuniemi.

Runabout Ladies GP4 klassis tuli Soome meistriks Aada Tilenius, hõbemedal läks Reetta-Sofia Rintanenile ja pronksmedal Annemarie Randlale.

SKI GP4 klassis võitis Soome meistritiitli Ander-Hubert Lauri, hõbedale tuli Toni Heiskonen ja pronks läks Henry Heininenile.

SKI GP4 Soome meister Ander-Hubert Lauri

Runabout GP4 klassis võitis Soome meistritiitli Severi Salonen, hõbemedali teenis Henry Kiisa ja pronksile tuli Niclas Qvist.

SKI GP2 klassis läks meistritiitel Jerry Olinile, hõbedale tuli Marlon Tiik ja pronksile Juho Virmakoski.

Runabout GP1 klassis läks Soome meistritiitel Tommi Mendolinile, hõbeda sõitis välja Hardi Kuklase ja pronksmedal läks Marko Mendolinile.

SKI GP1 klassis tuli kuldmedalile Severi Salonen, hõbeda teenis Kerto Kase ja pronksile tuli Ander-Hubert Lauri.

Soome Purjetamise ja Paatide Liidu hooaja lõpetamine toimub 1. novembril ja selle kohta leiate täpsema info siit: http://www.sjsl.fi/kulettaja-uutiset/tervetuloa-sjsln-ja-nktn-palkintojenjakogaalaan-2023/

Messila ühispilt

Loe veel Veemoto tegemistest

Eesti jetisõitjad Belgia MV I etapil

18.04.2024

Belgia toimus möödunud pühapäeval Belgia jetisõidu MV I etapp. Võistlus toimus eestlastele juba tuttaval Eau de Heure järvel, kus eelnevalt toimunud mitu IJSBA euroopa tiitlivõistlust. Meie võistlejaid oli stardis kokku kuus.

Loe edasi

Purunenud propeller võttis Arandilt poodiumi võimaluse

31.03.2024

Oma teisel F1 ringrajapaatide võistlusel startinud Eesti sõitjat Stefan Arandit tabas finaalsõidus täielik ebaõnn.

Loe edasi

Arandile sprindisõidust teine koht

30.03.2024

Kuigi start oli nii Arandil, kui tema meeskonnakaaslasel Anderssonil veidi rabe ja kõige paremini sai sellest minema kolmandalt kohalt startinud Poola sõitja Bartek Marszalek, siis lõpptulemuseks vormistasid Team Vietnam sõitjad Andersson ja Arand kohad üks ja kaks.